5 דברים שאני אוהבת בעבודה שלי

איור עיתונות. טלי איזנר פרידמן

1. מעין הרעיונות

אני אוהבת את הקסם, כשרעיון מופיע יש מאין. פתאום הוא צץ והוא קטן והוא קצה חוט, או שהוא מופיע שלם ועגול. שהוא מהבהב לרגע ואני מצליחה לאחוז בו, או שהוא מתבייש לי בראש ימים עד שהוא מעז לצאת..

אני אוהבת בעיקר את תחושת השפע וההפתעה, ההבנה שיש לי רעיון טוב, ובעיקר כשאני מצליחה לחשוב על הרבה רעיונות טובים, הרבה פתרונות אפשריים, לדעת שהנביעה ממשיכה, שהיצירתיות היא חלק ממני, מהחשיבה שלי, זה גורם לי שמחה ותחושת בטחון.

2. כסף

איזה מזל ואיזה כייף שיש לי פרנסה (ממשהו שאני אוהבת לעשות).
איזה כייף ואיזו זכות להיות המנהלת של עצמי…
אני נוהגת לומר שיש מספיק עבודה לכולם. אז אם ככה, בטח יש מספיק גם בשבילי…
אמשיך לחפש ולשפר, לשנות, לדייק ואולי גם להעז יותר, לבקש עצה ועזרה. כי הזמן קצר והמלאכה מרובה…

3. המפגש

עם א/נשים במסע שלהם. מרתק ומרגש לראות נשים וגברים מקימים עסקים, עובדים, עושים. מעניין להכיר ארגונים ועמותות, את הדרך שלהם והקהל שלהם. לפעמים אני נותנת שרות, לפעמים אני שותפה. לפעמים גם חברה. תמיד אני מלווה ומתבוננת ולומדת, מהסיפור האישי ועולמות התוכן השונים.

4. הידיים

בשתי ידי אני מרגישה מחוברת לנשים ולגברים במשפחה שלי שגם אצלם בידיים היתה יצירה, למשל אני אוהבת שיוצא לי קו יפה, ואני תמיד מעדיפה שיראו את הידיים שמאחורי העבודה, איפה שאפשר.

5. כתיבה

תמיד אהבתי לכתוב. זה חלק ממני, אבל כעיסוק יחסית צדדי, בחלקים אחרים של החיים. תמיד המילים לעזרי, ככה בעורף. עכשיו למשל הבלוג שלי מזמן לי מטלות כתיבה שאני שמחה בהן כל כך ואני רואה בהן חלק משמעותי של לימוד ויצירה. לאחרונה אני חושבת, שאולי כתיבה צריכה להיות חלק אפילו יותר משמעותי ממה שאני עושה. בדלת הראשית למה לא.

 

עכשיו תנחשו במה אני עובדת…

איור עיתונות. טלי איזנר פרידמן
איור עיתונות שעשיתי פעם ואני מאד אוהבת – קוקה קולה מזהמת את מקורות המים בהודו

 

המאמר הזה מצא חן בעיניך? אולי גם אחרים ישמחו לקרוא, אפשר לשתף מכאן:

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn